TX21-33015S-24.576-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TX21-33015S-24.576-R |
Beschrijving | TCXO 24.576 MHZ CLPSNW SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 24.576 MHz TCXO Geklemde sinusgolf Oscillator 3,3V 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | TX21-33015S-24.576-R Modellen |
Categorie | Spanning - voeding 3,3V |
Fabr. | Frequentiestabiliteit ±1,5 ppm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -30°C ~ 85°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - voeding (max.) 2,5mA |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type | Verpakking / doos 4-SMD, zonder kabel |
Frequentie | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Uitvoer Geklemde sinusgolf | Hoogte - geplaatst (max.) 0,031" (0,80mm) |