TX21-33015S-24.576-R
Productnummer DigiKey
3997-TX21-33015S-24.576-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-TX21-33015S-24.576-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-TX21-33015S-24.576-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TX21-33015S-24.576-R
Beschrijving
TCXO 24.576 MHZ CLPSNW SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24.576 MHz TCXO Geklemde sinusgolf Oscillator 3,3V 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TX21-33015S-24.576-R Modellen
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±1,5 ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
2,5mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Uitvoer
Geklemde sinusgolf
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)