TX21-M015S-40.000-X-R
Productnummer DigiKey
3997-TX21-M015S-40.000-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-TX21-M015S-40.000-X-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-TX21-M015S-40.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TX21-M015S-40.000-X-R
Beschrijving
XTAL OSC TCXO 40MHZ CLPSNW SMD
Gedetailleerde beschrijving
40 MHz TCXO Geklemde sinusgolf Oscillator 1,68V ~ 3,63V 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
TX21-M015S-40.000-X-R Modellen
Categorie
Spanning - voeding
1,68V ~ 3,63V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±1,5 ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
2,5mA
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)