TX21ED-12005S-26.000-R
Productnummer DigiKey
3997-TX21ED-12005S-26.000-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-TX21ED-12005S-26.000-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-TX21ED-12005S-26.000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TX21ED-12005S-26.000-R
Beschrijving
TCXO 2016 26MHZ 1.2V CLPSNW SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
26 MHz TCXO Geklemde sinusgolf Oscillator 1,2V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Uitvoer
Geklemde sinusgolf
Fabr.
Spanning - voeding
1,2V
Serie
Frequentiestabiliteit
±0,5 ppm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
2,5mA
Basis resonator
Type montage
Opbouwmontage
Type
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)