TX21ED-12010S-38.400-X-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TX21ED-12010S-38.400-X-R |
Beschrijving | TCXO 2016 38.4MHZ 1.2V CLPSNW SM |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 38.4 MHz TCXO Geklemde sinusgolf Oscillator 1,2V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | TX21ED-12010S-38.400-X-R Modellen |
Categorie | Spanning - voeding 1,2V |
Fabr. | Frequentiestabiliteit ±1 ppm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - voeding (max.) 2,5mA |
Frequentie | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Functie Inschakelen/uitschakelen | Hoogte - geplaatst (max.) 0,031" (0,80mm) |