TX22-18025S-19.200-X-R
Productnummer DigiKey
2754-TX22-18025S-19.200-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TX22-18025S-19.200-X-R
Beschrijving
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19.2 MHz TCXO Geklemde sinusgolf Oscillator 1,8V 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TX22-18025S-19.200-X-R Modellen
Categorie
Spanning - voeding
1,8V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±2,5ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
2,5mA
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)