A3909GLNTR-T
Productnummer DigiKey
620-1498-2-ND - Tape & Reel (TR)
620-1498-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1498-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
A3909GLNTR-T
Beschrijving
IC FULL BRIDGE DRIVER 1A 10-SOP
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
H-brug Driver Gelijkstroommotoren, General Purpose, stappenmotoren DMOS 10-SSOP
Categorie
Stroom - uitgang / kanaal
1A
Fabrikant
Allegro MicroSystems
Spanning - voeding
4V ~ 18V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - belasting
4V ~ 18V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
H-brug
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing, te hoge temperatuur
Toepassingen
Gelijkstroommotoren, General Purpose, stappenmotoren
Type montage
Opbouwmontage
Interface
Logic
Verpakking / doos
10-SOP (0,154", 3,90mm breedte)
Type belasting
Inductief
Apparaatpakket leverancier
10-SSOP
Technologie
DMOS
Basisproductnummer
Rds Aan (Typ)
1,6Ohm LS + HS