ACS37035KLACTR-065B3
Productnummer DigiKey
620-ACS37035KLACTR-065B3TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS37035KLACTR-065B3CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37035KLACTR-065B3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS37035KLACTR-065B3
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 65A 16-SOIC
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors ±65A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Categorie
Nauwkeurigheid
±3%
Fabr.
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V
Antwoordtijd
450ns
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Voor meten
DC
Soort
Automotive
Sensortype
Kwalificatie
AEC-Q100
Uitvoer
Analoge spanning
Verpakking / doos
16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Gevoeligheid
20mV/A
Apparaatpakket leverancier
16-SOIC
Frequentie
DC ~ 1MHz