ACS70331EESATR-2P5U3
Productnummer DigiKey
620-1890-2-ND - Tape & Reel (TR)
620-1890-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1890-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS70331EESATR-2P5U3
Beschrijving
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 2,5A 1 kanalen GMR Unidirectioneel 12-PowerWFQFN
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS70331EESATR-2P5U3 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Lineariteit
±0,2%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±2%
Serie
Spanning - voeding
3V ~ 4,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Antwoordtijd
535ns
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Stroom - voeding (max.)
6mA
Voor meten
AC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Sensortype
Polarisatie
Unidirectioneel
Stroom - meting
Type montage
Aantal kanalen
1
Verpakking / doos
12-PowerWFQFN
Uitvoer
Spanning
Apparaatpakket leverancier
12-QFN (3x3)
Gevoeligheid
800mV/A
Basisproductnummer
Frequentie
DC ~ 1MHz