Afbeelding van ACS71240KEXBLT-030B5 is niet beschikbaar
ACS71240KEXBLT-030B5
Productnummer DigiKey
620-ACS71240KEXBLT-030B5TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS71240KEXBLT-030B5CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS71240KEXBLT-030B5DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS71240KEXBLT-030B5
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 12-QFN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 30A 1 kanalen Hall-effect, open lus Bidirectioneel 12-PowerWFQFN
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS71240KEXBLT-030B5 Modellen
Categorie
Lineariteit
±1%
Fabr.
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Antwoordtijd
4µs
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
12mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Sensortype
Soort
Automotive
Stroom - meting
Kwalificatie
AEC-Q100
Aantal kanalen
1
Polarisatie
Bidirectioneel
Uitvoer
Spanning
Type montage
Gevoeligheid
66mV/A
Verpakking / doos
12-PowerWFQFN
Frequentie
120kHz