ACS71240LLCBTR-020U5
Productnummer DigiKey
620-ACS71240LLCBTR-020U5TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS71240LLCBTR-020U5CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS71240LLCBTR-020U5DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS71240LLCBTR-020U5
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 20A 1 kanalen Hall-effect, open lus Unidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
EDA/CAD-modellen
ACS71240LLCBTR-020U5 Modellen
Categorie
Nauwkeurigheid
±6%
Fabr.
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Antwoordtijd
4µs
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
12mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Sensortype
Soort
Automotive
Stroom - meting
Kwalificatie
AEC-Q100
Polarisatie
Unidirectioneel
Uitvoer
Analoge spanning
Type montage
Gevoeligheid
200mV/A
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Frequentie
DC ~ 120kHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Lineariteit
±1%