ACS715ELCTR-20A-T
Productnummer DigiKey
620-1261-2-ND - Tape & Reel (TR)
620-1261-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1261-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS715ELCTR-20A-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 20A 1 kanalen Hall-effect, open lus Unidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
EDA/CAD-modellen
ACS715ELCTR-20A-T Modellen
Categorie
Lineariteit
±1,5%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±1,5%
Spanning - voeding
5V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Antwoordtijd
3,5µs
Voor meten
DC
Stroom - voeding (max.)
13mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - meting
Polarisatie
Unidirectioneel
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gevoeligheid
185mV/A
Frequentie
DC ~ 80kHz