ACS722LLCTR-40AB-T
Productnummer DigiKey
620-1639-2-ND - Tape & Reel (TR)
620-1639-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1639-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS722LLCTR-40AB-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 40A 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 40A 1 kanalen Hall-effect, open lus Bidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS722LLCTR-40AB-T Modellen
Categorie
Lineariteit
±1%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±3%
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Antwoordtijd
5µs
Voor meten
AC/DC
Stroom - voeding (max.)
12mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Stroom - meting
Polarisatie
Bidirectioneel
Aantal kanalen
1
Type montage
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gevoeligheid
33mV/A
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Frequentie
DC ~ 80kHz