ACS724LLCTR-30AU-T
Productnummer DigiKey
620-ACS724LLCTR-30AU-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS724LLCTR-30AU-TCT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS724LLCTR-30AU-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS724LLCTR-30AU-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 8-SOIC
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors ±30 A 1 kanalen Hall-effect, open lus Unidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS724LLCTR-30AU-T Modellen
Categorie
Lineariteit
±1,5%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±0,7%
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Antwoordtijd
4µs
Voor meten
DC
Stroom - voeding (max.)
14mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Stroom - meting
Polarisatie
Unidirectioneel
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gevoeligheid
133mV/A
Frequentie
120kHz