ACS732KLATR-40AB-T
Productnummer DigiKey
620-1987-2-ND - Tape & Reel (TR)
620-1987-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1987-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS732KLATR-40AB-T
Beschrijving
CURRENT SEN HE/DIFF 40A 16-SOIC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 40A 1 kanalen Hall-effect, differentieel Bidirectioneel 16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Categorie
Nauwkeurigheid
±1,7%
Fabr.
Spanning - voeding
4,75V ~ 5,25V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Antwoordtijd
200ns
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Stroom - voeding (max.)
35mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Sensortype
Soort
Automotive
Stroom - meting
Kwalificatie
AEC-Q100
Aantal kanalen
1
Polarisatie
Bidirectioneel
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Type montage
Gevoeligheid
50mV/A
Verpakking / doos
16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Frequentie
1MHz
Apparaatpakket leverancier
16-SOIC
Lineariteit
±0,5%