ACS733KMATR-65AB-T
Productnummer DigiKey
620-ACS733KMATR-65AB-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS733KMATR-65AB-TCT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS733KMATR-65AB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS733KMATR-65AB-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 65A 16-SOIC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 65A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS733KMATR-65AB-T Modellen
Categorie
Nauwkeurigheid
±2,5%
Fabr.
Spanning - voeding
3,14V ~ 3,46V
Antwoordtijd
0,3µs
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Stroom - voeding (max.)
35mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Gevoeligheid
20,3mV/A
Verpakking / doos
16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Frequentie
100kHz
Apparaatpakket leverancier
16-SOIC
Lineariteit
±0,5%