ACS758KCB-150B-PSS-T
Productnummer DigiKey
620-1324-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS758KCB-150B-PSS-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 150A 5-CB
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 150A 1 kanalen Hall-effect, open lus Bidirectioneel 5-CB rechte kabels, PSS
Categorie
Nauwkeurigheid
±1,6%
Fabr.
Spanning - voeding
3V ~ 5,5V
Verpakking
Buis
Antwoordtijd
4µs
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
13,5mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Sensortype
Soort
Automotive
Stroom - meting
Kwalificatie
AEC-Q100
Aantal kanalen
1
Polarisatie
Bidirectioneel
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Type montage
Gevoeligheid
13,3mV/A
Verpakking / doos
5-CB rechte kabels, PSS
Frequentie
DC ~ 120kHz
Apparaatpakket leverancier
5-CB-module
Lineariteit
±1%