ACS773LCB-050B-PFF-T
Productnummer DigiKey
ACS773LCB-050B-PFF-T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS773LCB-050B-PFF-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 50A 5-CB
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 50A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 5-CB gevormde kabels, PFF
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS773LCB-050B-PFF-T Modellen
Categorie
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V
Fabr.
Antwoordtijd
2,5µs
Verpakking
Bulk
Stroom - voeding (max.)
15mA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Voor meten
AC/DC
Soort
Automotive
Sensortype
Kwalificatie
AEC-Q100
Gevoeligheid
26,4mV/A
Apparaatpakket leverancier
5-CB-module
Frequentie
DC ~ 200kHz
Basisproductnummer
Lineariteit
±0,9%