ACSEVB-EZ7-37220-100B3
Productnummer DigiKey
620-ACSEVB-EZ7-37220-100B3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACSEVB-EZ7-37220-100B3
Beschrijving
EVAL BOARD FOR ACS37220 100B3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ACS37220 - Stroomsensor Evaluatieboards - Sensors
Categorie
Gevoeligheid
13,2mV/A
Fabrikant
Allegro MicroSystems
Spanning - voeding
3,3V
Verpakking
Bulk
Ingebouwd
Nee
Status onderdeel
Actief
Inhoud
Printplaat/-platen
Sensortype
Stroomsensor
Gebruikt IC / onderdeel
ACS37220
Detectiebereik
±100A