ASEK730KLC-20AB-T-DK is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
Op voorraad: 20
Gegevensblad
ACS730 - Stroomsensor Evaluatieboards - Sensors
ASEK730KLC-20AB-T-DK
Productnummer DigiKey
620-1946-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASEK730KLC-20AB-T-DK
Beschrijving
EVAL BOARD FOR ACS730
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Interface
Analoog
Fabrikant
Allegro MicroSystems
Gevoeligheid
100mV/A
Verpakking
Bulk
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Inhoud
Printplaat/-platen
Sensortype
Stroomsensor
Gebruikt IC / onderdeel
ACS730
Detectiebereik
20A