LRI-19-025-R-00-20-A
Productnummer DigiKey
1817-1026-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LRI-19-025-R-00-20-A
Beschrijving
SENSOR LINEAR 25.4MM CABLE
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LRI-19-025-R-00-20-A Modellen
Categorie
Uitvoer
4mA ~ 20mA
Fabrikant
Alliance Sensors Group
Type actuator
Ronde as
Serie
Lineariteit
±0,15%
Verpakking
Buis
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Kabel
Voor meten
Lineaire positie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C
Technologie
LVIT (Linear Variable Inductance Transducer - lineaire variabele inductantie-transducer)
Verpakking / doos
Cilinder
Lineair bereik
0 ~ 25,40mm (0 ~ 1,00")