TC0223020000G is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Amphenol Anytek
Op voorraad: 754
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Amphenol Anytek
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Op voorraad: 0
Conta-Clip, Inc.
Conta-Clip, Inc.
Adam Tech
Adam Tech
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Afbeelding van TC0223020000G is niet beschikbaar
TC0223020000G
Productnummer DigiKey
1818-TC0223020000G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC0223020000G
Beschrijving
TC-5.08-2P BLACK ; "-" TRIVALEN
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Klemmenblokken - Draad naar printplaat Horizontaal met printplaat 0,200" (5,08mm) Through-hole
Type montage
Through-hole
Fabrikant
Draadafsluiter
Schroef - bladveer, draadbeschermer
Serie
Functies
Vergrendeling (zijkant)
Verpakking
Bulk
Kleur
Zwart
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C
Aantal niveaus
1
Materiaal behuizing
Thermoplastic
Posities per niveau
2
Materiaal contact - beplating
Messing
Hoogte
0,200" (5,08mm)
Materiaal klem - beplating
Staal, roestvrij
Oriëntatie mating
Horizontaal met printplaat
Materiaal schroef - beplating
Staal - verzinkt
Stroom
15 A
Koppel - schroef
0,3Nm (2,6 Lb-In)
Spanning
300 V