SFW20S-2STME1LF
Productnummer DigiKey
609-1157-2-ND - Tape & Reel (TR)
609-1157-1-ND - Cut Tape (CT)
609-1157-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SFW20S-2STME1LF
Beschrijving
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 positie FFC, FPC connectors Contacten, verticaal - 1-zijdig 0,039" (1,00mm) Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SFW20S-2STME1LF Modellen
Categorie
Materiaal contact
Fosforbrons
Fabrikant
Amphenol ICC (FCI)
Afwerking contact
Tin
Serie
Materiaal behuizing
Thermoplast, glasgevuld
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Materiaal actuator
Thermoplast, glasgevuld
Status onderdeel
Actief
Functies
Nul indrukkracht (Zero Insertion Force - ZIF)
Type plat flexibel
FFC, FPC
Nominale spanning
100V
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Type connector/contact
Contacten, verticaal - 1-zijdig
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities
20
Nominale stroom (A)
1A
Hoogte
0,039" (1,00mm)
Kleur behuizing
Bruin
Aansluiting
Soldeersel
Mating cycli
20
Dikte FFC, FCB
0,33mm
Basisproductnummer
Hoogte boven bord
0,209" (5,30mm)