095-902-451M050
Productnummer DigiKey
095-902-451M050-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
095-902-451M050
Beschrijving
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar SMA TFlex-405 19,69" (500,00mm)
Categorie
2e contact geslacht
Mannetje
Fabrikant
Amphenol RF
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Bulk
Lengte
19,69" (500,00mm)
Status onderdeel
Actief
Kabeltype
TFlex-405
Stijl
SMA naar SMA
Totale impedantie
50 Ohms
1e connector
SMA plug
Frequentie - max.
18 GHz