AD5258BRMZ100-R7
Productnummer DigiKey
505-AD5258BRMZ100-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-AD5258BRMZ100-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-AD5258BRMZ100-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AD5258BRMZ100-R7
Beschrijving
IC DIG POT 100K 10-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 100k Ohm 1 circuit 64 taps I2C Interface 10-MSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AD5258BRMZ100-R7 Modellen
Categorie
Type geheugen
Niet-vluchtig
Fabrikant
Analog Devices Inc.
Spanning - voeding
2,7V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
Selecteerbaar adres
Status onderdeel
Actief
Tolerantie
±30%
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
200ppm/°C
Taper
Lineair
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
Potentiometer
Apparaatpakket leverancier
10-MSOP
Aantal circuits
1
Verpakking / doos
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Aantal taps
64
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C