ADA4610-1ARJZ-R7
Productnummer DigiKey
505-ADA4610-1ARJZ-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADA4610-1ARJZ-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADA4610-1ARJZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADA4610-1ARJZ-R7
Beschrijving
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
J-FET Versterkers 1 Circuit Rail-to-rail SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADA4610-1ARJZ-R7 Modellen
Categorie
Spanning - ingang offset
400 µV
Fabr.
Stroom - voeding
1,6mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang / kanaal
79 mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Min)
9 V
Type versterker
Spanning - Span (Max)
30 V
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Rail-to-rail
Type montage
Opbouwmontage
Slew rate
61V/µs
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Versterking bandbreedte product
16.3 MHz
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
-3 dB bandbreedte
9.5 MHz