ADG1201BRJZ-R2
Productnummer DigiKey
ADG1201BRJZ-R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADG1201BRJZ-R2CT-ND - Cut Tape (CT)
ADG1201BRJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADG1201BRJZ-R2
Beschrijving
IC SW SPST-NOX1 200OHM SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 Circuit IC-schakelaar 1:1 200Ohm SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADG1201BRJZ-R2 Modellen
Categorie
Schakeltijd (Ton, Toff) (max.)
170ns, 105ns
Fabrikant
Analog Devices Inc.
-3 dB bandbreedte
660MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ladinginjectie
-0,8pC
Status onderdeel
Actief
Capaciteit kanaal (CS(off), CD(off))
3pF, 3,3pF
Schakelcircuit
SPST - NO
Stroom - lekkage (IS(off)) (max.)
100pA
Circuit multiplexer/demultiplexer
1:1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Aantal circuits
1
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand status Aan (max.)
200Ohm
Verpakking / doos
SOT-23-6
Spanning - voeding, enkel (V+)
5V ~ 16,5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Spanning - voeding, dubbel (V±)
±5V ~ 16,5V