ADM7150ACPZ-3.3-R2
Productnummer DigiKey
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADM7150ACPZ-3.3-R2
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-LFCSP-WD
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADM7150ACPZ-3.3-R2 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
7 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
12 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
94dB ~ 62dB (1kHz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
8-WFDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V