ADM7154ACPZ-2.5-R7
Productnummer DigiKey
505-ADM7154ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADM7154ACPZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADM7154ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADM7154ACPZ-2.5-R7
Beschrijving
IC REG LIN 2.5V 600MA 8-LFCSP-WD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 600mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-modellen
ADM7154ACPZ-2.5-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
7 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
10 mA
Besturingskenmerken
Inschakelen
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
8-WFDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
8-LFCSP-WD (3x3)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V