ADM7171ACPZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADM7171ACPZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADM7171ACPZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADM7171ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADM7171ACPZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 1A 8-LFCSP-WD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-modellen
ADM7171ACPZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
2 mA
Stroom - voeding (max.)
6.3 mA
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
6,5V
Verpakking / doos
8-WFDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
8-LFCSP-WD (3x3)
Spanningsuitval (max.)
0,135V @ 1A