ADP151ACBZ-3.3-R7 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ADP151ACBZ-3.3-R7 |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-WLCSP |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ADP151ACBZ-3.3-R7 Modellen |
Categorie | Stroom - rust (Iq) 20 µA |
Fabr. | Stroom - voeding (max.) 350 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Verpakking / doos 4-WFBGA, WLCSP |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Apparaatpakket leverancier 4-WLCSP (0,76x0,76) |
Spanningsuitval (max.) 0,2V @ 200mA | Basisproductnummer |