ADP151ACBZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
ADP151ACBZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP151ACBZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP151ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP151ACBZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-WLCSP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
EDA/CAD-modellen
ADP151ACBZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
20 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-WFBGA, WLCSP
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
4-WLCSP (0,76x0,76)
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 200mA