ADP1614ACPZ-1.3-R7
Productnummer DigiKey
ADP1614ACPZ-1.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP1614ACPZ-1.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP1614ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP1614ACPZ-1.3-R7
Beschrijving
IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Boost Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 2,5V 1 Uitgang 4A (schakel) 10-VFDFN blootliggende pad, CSP
EDA/CAD-modellen
ADP1614ACPZ-1.3-R7 Modellen
Fabr.
Spanning - uitgang (max.)
20V
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
1,3MHz
Functie
Verhogingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
10-LFCSP-WD (3x3)
Spanning - ingang (min.)
2,5V
Basisproductnummer
Spanning - ingang (max.)
5,5V