ADP1752ACPZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
ADP1752ACPZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP1752ACPZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP1752ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP1752ACPZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 800MA 16-LFCSP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA 16-LFCSP (4x4)
EDA/CAD-modellen
ADP1752ACPZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
800 µA
Stroom - voeding (max.)
1.2 mA
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
3,6V
Verpakking / doos
16-WQFN blootliggende pad, CSP
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
16-LFCSP (4x4)
Spanningsuitval (max.)
0,14V @ 800mA