ADP1754ACPZ-1.3-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP1754ACPZ-1.3-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.3V 1.2A 16-LFCSP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,2A 16-LFCSP (4x4)
EDA/CAD-modellen
ADP1754ACPZ-1.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
800 µA
Stroom - voeding (max.)
1.4 mA
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, Overtemperatuur, Kortsluiting, Omgekeerde Polariteit, UVLO
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
3,6V
Verpakking / doos
16-WQFN blootliggende pad, CSP
Spanning - uitgang (min./vast)
1,3V
Apparaatpakket leverancier
16-LFCSP (4x4)
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 1,2A