ADP2166ACPZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
ADP2166ACPZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP2166ACPZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP2166ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP2166ACPZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 6A 24LFCSP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 6A 24-WFQFN blootliggende pad, CSP
Categorie
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Actief
Frequentie - schakeling
250kHz ~ 1,4MHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
24-LFCSP (4x4)
Spanning - ingang (min.)
2,7V