ADP2302ARDZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP2302ARDZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 2A 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 2A 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
EDA/CAD-modellen
ADP2302ARDZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
20V
Actief
Frequentie - schakeling
700kHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanning - ingang (min.)
3V