ADP3335ACPZ-2.5-R7
Productnummer DigiKey
ADP3335ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP3335ACPZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP3335ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP3335ACPZ-2.5-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8-LFCSP
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-LFCSP (3x3)
EDA/CAD-modellen
ADP3335ACPZ-2.5-R7 Modellen
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
110 µA
Serie
Stroom - voeding (max.)
10 mA
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Uitschakeling
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
8-WFDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - ingang (max.)
12V
Apparaatpakket leverancier
8-LFCSP (3x3)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,37V @ 500mA