ADP7104ACPZ-2.5-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP7104ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP7104ACPZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7104ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7104ACPZ-2.5-R7
Beschrijving
IC REG LIN 2.5V 500MA 8-LFCSP-WD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-modellen
ADP7104ACPZ-2.5-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
900 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
1.6 mA
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good, onderspanningslockout
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
8-WFDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - ingang (max.)
20V
Apparaatpakket leverancier
8-LFCSP-WD (3x3)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V