ADP7104ARDZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP7104ARDZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP7104ARDZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7104ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7104ARDZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-SOIC-EP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-SOIC-EP
EDA/CAD-modellen
ADP7104ARDZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
900 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
1.6 mA
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good, onderspanningslockout
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
20V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanningsuitval (max.)
0,55V @ 500mA