ADP7118AUJZ-2.5-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP7118AUJZ-2.5-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP7118AUJZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7118AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7118AUJZ-2.5-R7
Beschrijving
IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA TSOT-23-5
EDA/CAD-modellen
ADP7118AUJZ-2.5-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
140 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
320 µA
Digi-Reel®
PSRR
88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Spanning - ingang (max.)
20V
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,42V @ 200mA