ADP7142ARDZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
ADP7142ARDZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP7142ARDZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP7142ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7142ARDZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-SOIC-EP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 8-SOIC-EP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADP7142ARDZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
140 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
320 µA
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanningsuitval (max.)
0,42V @ 200mA