ADP7142AUJZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP7142AUJZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP7142AUJZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7142AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7142AUJZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA TSOT-23-5
EDA/CAD-modellen
ADP7142AUJZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
140 µA
Stroom - voeding (max.)
320 µA
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,42V @ 200mA