ADP7156ACPZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP7156ACPZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP7156ACPZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7156ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7156ACPZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 10LFCSP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,2A 10-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-modellen
ADP7156ACPZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
8 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (1kHz ~ 1MHz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
10-VFDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
10-LFCSP-WD (3x3)
Spanningsuitval (max.)
0,17V @ 1,2A