ADPL44002AUJZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADPL44002AUJZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADPL44002AUJZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADPL44002AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADPL44002AUJZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA TSOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADPL44002AUJZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
170 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
380 µA
Status onderdeel
Actief
PSRR
78dB ~ 40dB (10kHz ~ 1MHz)
Uitvoerconfiguratie
Besturingskenmerken
Inschakelen
Type uitvoer
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Aantal regelaars
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Spanning - ingang (max.)
40V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,45V @ 200mA