ADPL44002AUJZ-2.5-R7
Productnummer DigiKey
505-ADPL44002AUJZ-2.5-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADPL44002AUJZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADPL44002AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADPL44002AUJZ-2.5-R7
Beschrijving
IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT-23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA TSOT-23-5
EDA/CAD-modellen
ADPL44002AUJZ-2.5-R7 Modellen
PSRR
78dB ~ 40dB (10kHz ~ 1MHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Spanning - ingang (max.)
40V
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Spanningsuitval (max.)
0,45V @ 200mA