LT1460KCS3-2.5#TRMPBF
Productnummer DigiKey
505-LT1460KCS3-2.5#TRMPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
505-LT1460KCS3-2.5#TRMPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
505-LT1460KCS3-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LT1460KCS3-2.5#TRMPBF
Beschrijving
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,5% SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LT1460KCS3-2.5#TRMPBF Modellen
Categorie
Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz
4ppmp-p
Fabrikant
Analog Devices Inc.
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
4ppmrms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - ingang
3,4V ~ 20V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding
175µA
Referentietype
Serie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (TA)
Type uitvoer
Vast
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stroom - uitgang
40 mA
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Tolerantie
±0,5%
Basisproductnummer
Temperatuurcoëfficiënt
50ppm/°C