VWBO-4008000
Productnummer DigiKey
5900-VWBO-4008000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VWBO-4008000
Beschrijving
400-8000 MHZ OMNIDIRECTIONAL ANT
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4,2GHz Vaste locatie, hoog vermogen, omnidirectioneel, voertuig, breedband UWB-monopool RF-antennes 400MHz ~ 8GHz 5dBi N-type vrouwelijk Schroefverbinding
Categorie
Aantal banden
1
Fabrikant
Antenom Antenna Technologies
VSWR
2,5
Verpakking
Box
Return loss
-7,36dB
Status onderdeel
Actief
Versterking
5dBi
RF familie/standaard
Ultra brede band
Vermogen - max.
200 W
Frequentie groep
Ultra brede band
Aansluiting
N-type vrouwelijk
Frequentie (midden/band)
4,2GHz
Type montage
Schroefverbinding
Frequentiebereik
400MHz ~ 8GHz
Hoogte (max.)
7,874" (200,00mm)