RM4X10MM 2701
Productnummer DigiKey
335-1158-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RM4X10MM 2701
Beschrijving
MACH SCREW PAN PHILLIPS M4X0.7
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
M4x0.7 Platkop Machineschroef Phillips Drive Stainless Steel
Categorie
Functies
Zelfafdichtend
Fabrikant
APM Hexseal
Draadafmeting
M4x0.7
Serie
Diameter kop
0,342" (8,69mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte kop
0,120" (3,05mm)
Status onderdeel
Actief
Lengte - onder kop
0,394" (10,00mm)
Type
Machineschroef
Lengte - totaal
0,514" (13,06mm)