AACS773-3ECB200B-PFF-T
Productnummer DigiKey
5875-AACS773-3ECB200B-PFF-T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AACS773-3ECB200B-PFF-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR OL 200A 5-CB
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors ±200A 1 kanalen Open Loop Bidirectioneel 5-CB gevormde kabels, PFF
Categorie
Lineariteit
±0,2%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±1%
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
3,3V
Status onderdeel
Actief
Antwoordtijd
1,5µs
Voor meten
AC/DC
Stroom - voeding (max.)
12mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - meting
Polarisatie
Bidirectioneel
Aantal kanalen
1
Type montage
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Verpakking / doos
5-CB gevormde kabels, PFF
Gevoeligheid
6,6mV/A